Однією з головних змін, яку ми спостерігаємо останніми роками, є перехід від затримки випуску нових версій операційних систем ого впровадження. Нещодавно компанія SAP оголосила, що досягла 83% рівня впровадження нової версії macOS від Apple за 25 днів.

Минулого року команда SAP надзвичайно швидко впровадила macOS Ventura. Гаральд Моніхарт з SAP так прокоментував цілі команди для macOS Sonoma: Ми хотіли виміряти наш успіх цього року:

Ми хотіли виміряти наш успіх цього року, збільшивши рівень впровадження на 11%. Це означало б, що за перші 30 днів після релізу нам потрібно було досягти приголомшливого показника – 75% нашого парку комп’ютерів на новій основній операційній системі.
Команда встановила показник OKR на рівні 75%, а виконала його на 83%.

Гаральд зазначає, що щоденні наради з питань синхронізації були важливим фактором успіху, оскільки команда разом працювала над вирішенням вузьких місць і перешкод.
Харальд також висловлює подяку легендарному адміністратору та автору macOS Річу Траутону за його роботу з забезпеченням готовності SAP до запуску з нуля, а також за деякі чудові вдосконалення для співробітників, включаючи використання розширень SSO.
Є три причини, чому нульовий день для нас у SAP має вирішальне значення. По-перше, це найпростіший спосіб для нас і наших співробітників допомогти SAP залишатися в безпеці, оскільки Apple виправляє всі відомі вразливості у своїх останніх оновленнях. По-друге, це дозволяє нам гарантувати, що ми можемо запропонувати найновіше обладнання від Apple. Наприклад, на сьогоднішньому заході Apple. Ми знаємо, що можемо підтримувати нові комп’ютери Mac, оскільки наші внутрішні процеси налаштовані на постійну роботу над готовністю до macOS. По-третє, це надає нашим співробітникам найновіші функції для підвищення продуктивності, такі як перенесення всіх віджетів з наших внутрішніх додатків для iOS на робочий стіл macOS Sonoma.

Гаральд Моніхарт, SAP
Чому компанії надають пріоритет оновленню ОС?

Останніми роками Apple дійсно заохочує швидке та стрімке оновлення macOS та iOS. Це пов’язано не лише з розблокуванням нових функцій, але й з проактивними заходами безпеки. Після виходу ці оновлення стають найбезпечнішою версією операційної системи Apple. Хоча Apple продовжує підтримувати попередні версії для оновлення безпеки, найновіші версії стають тими, які Apple рекомендує. Apple дозволяє ІТ-командам блокувати основні оновлення лише на 90 днів з моменту релізу, щоб дозволити командам провести фінальне тестування.
Ми пройшли довгий шлях від того часу, коли компанії тримали співробітників на існуючих ОС (Apple і Windows) з міркувань сумісності. Сьогодні міркування безпеки означають, що кожен повинен отримати сумісність з новими версіями – і зробити це швидко.

Оригінал статті на сайті 9to5mac.com

Статті Apple @ Work надаються вам завдяки Mosyle, єдиній уніфікованій платформі Apple. Mosyle – це єдине рішення, яке повністю інтегрує п’ять різних додатків на єдиній платформі, призначеній лише для Apple, що дозволяє компаніям легко та автоматично розгортати, керувати та захищати всі свої пристрої Apple. Понад 38 000 організацій щодня використовують рішення Mosyle для автоматизації розгортання, управління та захисту мільйонів пристроїв Apple. Отримайте БЕЗПЛАТНИЙ обліковий запис сьогодні та дізнайтеся, як ви можете перевести свій парк Apple на автопілот за ціною, в яку важко повірити.

Для отримання інструкції як зареєструвати компанію на безплатне користування більшою частиною сервісів Mosyle MDM для парку до 30 одиниць, заповніть, будь ласка, форму нижче

Універсальна бізнес форма