Продовжимо вивчати інструменти для контролю стану споруд та будівель (перша частина , друга частина). Подивимось як це робиться в інженерній компанії Bechtel.

Компанія Bechtel заснована у Сан Франциско у 1898 році. Працює у сфері енергетики, транспорта, комунікацій, видобування, нафта та газ, послуги для держави. Аеропрти у Гонг Конзі, Катарі, дамба Гувера та сотні іншіх об’єктів по всьому світі.

Bechtel використовує на майданчиках планшети iPad та документи у цифровому вигляді.

Для заповнення форм фіксації проблем для польоових інженерів компанія розробила внутрішній додаток iForms. Він допомагає швидко звітувати про проблеми або робити заявки прямо з будівельних майданчиків.

Інший додаток, Монітор Бетону (Concrete Monitor), дозволє інженерам слідкувати за якістю бетону та вносити показники у бази даних та паспорти об’єктів.

А ще у Bechtel використовують доповнену реальність. За допомогою броузера віртуальної реальності junaio/Aurasma/Connectar та додатку Autodesk 360 Mobile на об’єкті можна подивитись та спланувати, як будуть виглядати інженерні мережі — механічні, електричні, водопостачання та опалення

Отже ми бачимо, що сценаріїв використання планшетів iPad на будівельних майданчиках більше, ніж часу у добі. Тому вам обирати, як сами ви будете посилювати конкурентноспроможність вашої компанії та які саме сценарії оберете щоб підсилити свій бізнес.

Якщо ви інженер, чи займаєтесь будівництвом, або ж вам просто цікава тема використання сучасної техніки у будь-яких галузях — зателефонуйте на виділину лінію підтримки бізнесу, (044) 3230601б та отримайте всі відповіді. У нас є інформація, яка потрібна вам!