Колись інженерний контроль споруд був складним та тривалим завданням. Багуто часу, багато паперової роботи, довга реакція на проблеми через довгий знову ж ланцюг прийняття рішень.

Зараз є більш елегантні та швидкі способи. Давайте з ними знайомитись

Дефекти споруд виявляються ще на початковій стадії

Компанія Crescent Construction Services має 20 працівників та спеціалізується на перевірці споруд перед проведенням будівельних робіт. Інженери використовують планшети iPad для фіксації проблем у спеціально розроблену базу даних, для відеозв’язку з колегами у офісі для порад, для складання документів про інспекцію, для калькуляції витрат на поїздку.

Інженер компанії каже: «Колись мені треба було повернутися до офісу, залити фото з цифрової камери на сервер, написати паперові звіти. Потім я міг їхати на інший об’єкт. Зараз я закриваю всі звіті ще знаходячись на поточному об’єкті, фото автоматично по 3G-зв’язку завантажуються через нашу систему, pdf-звіт також відправляю прямо з iPad. І щойно я закінчив, я вже готовий виїхати до наступного замовника, не повертаючись в офіс.»

Отже, година-півтори роботи на об’єкті — і інженери можуть робити висновки про технічний стан споруди. Тим самим — попередити аварію. І, цілком ймовірно, це рятує життя.

Якщо ви інженер, чи займаєтесь будівництвом, або ж вам просто цікава тема використання сучасної техніки у будь-яких галузях — напишіть нам у форму зворотнього зв’язку. У нас є інформація, яка потрібна вам!

Як інженери моніторять стан метрополітену у Токіо читайте тут.

Як техніка Apple допомагає у роботі дантистів дивться тут.