Вражаюче зростання Apple на підприємствах продовжується: В опитуванні ІТ-лідерів в організаціях з 1 000 і більше співробітників 76% заявили, що використання пристроїв Apple в їхніх компаніях зросло за останній рік. Головна причина, яку вони назвали: Пристрої Apple підвищують продуктивність, особливо для гібридних та віддалених працівників.

Таке зростання є довгостроковою тенденцією: Результати цьогорічного опитування напрочуд добре узгоджуються з даними аналогічного опитування, яке ми проводили у 2021 році. 

Більше половини респондентів зазначили, що використання пристроїв Apple за останній рік зростало швидше, ніж пристроїв на Windows або Android. Найбільшим фактором цього зростання став iPhone: 66% сказали, що з усіх пристроїв Apple його використання зросло найбільше. (Два роки тому найбільше зросло використання ноутбуків Mac).

Тим часом iPad зберіг лідерство як найпопулярніший планшет для бізнес-користування. Згідно з нашим опитуванням, основними факторами, що зумовлюють цей попит, є мобільність, попит працівників, а також вимоги гібридної та віддаленої роботи. Загалом ІТ-лідери зазначили, що 82% їхніх користувачів віддають перевагу сенсорному екрану перед традиційними комп’ютерними інтерфейсами.

Переваги Apple для підприємств

Майже 90 відсотків респондентів погодилися, що їхні організації виграли від надання працівникам пристроїв Apple. Дві третини з них особливо відзначили підвищення продуктивності як найбільший виграш. З великим відривом (56% проти 15%) вони сказали, що пристрої iPhone та iPad, зокрема, кращі за своїх конкурентів, коли йдеться про допомогу віддаленим та гібридним членам команди у виконанні роботи.

Безпека – ще одна важлива причина, чому вони обирають Apple. Три чверті респондентів стверджують, що пристрої Apple є більш безпечними, ніж інші типи пристроїв. Вони вважають, що продукти Apple з меншою ймовірністю стануть мішенню для загроз безпеки або будуть зламані, коли на них націляться.

На жаль, таке сприйняття може відставати від реальності: Загрози, характерні для Apple, насправді зростають – здебільшого через успіх компанії в корпоративному секторі. Хоча пристрої Apple, безумовно, все ще менше піддаються атакам, ніж інші платформи, вони стають об’єктами атак частіше, ніж раніше. На щастя, зараз також є більше варіантів, коли справа доходить до готових рішень безпеки Apple для підприємств.

Інші причини успіху Apple в бізнесі: 56% ІТ-лідерів зазначили, що надійність є одним з факторів, а 53% вказали на довгий життєвий цикл продуктів Apple. Вони також вказали на керованість платформ Apple (завдяки таким продуктам, як Kandji). 

Але, що цікаво, наші респонденти були менш впевненими у власних практиках управління пристроями, ніж у продуктах Apple: Лише 35% охарактеризували свої можливості управління пристроями Apple як “зрілі”; 93% сказали, що їхні організації виграли б від додаткових можливостей управління. У наступній публікації ми розглянемо фактори, які можуть пояснити такі настрої, а також те, як може виглядати зріла практика управління пристроями.

Щоб завантажити повну копію звіту, відвідайте звіт Apple in the Enterprise.

Оригінальну статтю ви можете переглянути на сайті компанії Kandji.

Якщо у вас є питання по впровадженню техніки Apple у вашій компанії – заповніть форму зворотного звʼязку!

Універсальна бізнес форма