Добре це чи погано, але електронна пошта є основним каналом комунікації для більшості компаній. Як наслідок, багато власників малого бізнесу часто відчувають, що живуть у своїй поштовій скриньці, проводячи там більшу частину свого часу, залучаючи клієнтів, керуючи проектами або відстежуючи потенційних клієнтів. Але ці повідомлення містять життєво важливу інформацію, яка часто необхідна для дій, але дуже легко може загубитися в потоці електронної пошти.

 

Ось чому вже більше десяти років Daylite пропонує Daylite Mail Assistant, дуже популярну інтеграцію з Apple Mail, яка перетворює приховані електронні листи на відстежувані результати. А тепер ми раді запропонувати аналогічні переваги користувачам Outlook для Mac!

Доступна публічна бета-версія Daylite для Outlook. Ця нова інтеграція дозволяє користувачам Outlook для Mac легко керувати, шукати та зберігати електронні листи, пов’язані з контактами, проектами та можливостями Daylite, щоб ви могли швидше знаходити потрібну інформацію у своїй поштовій скриньці та витрачати більше часу на те, що вас дійсно цікавить.

 

Створіть повну історію

Ви та ваша команда можете витрачати багато часу на координацію комунікацій та відстеження попередніх обмінів електронною поштою. Daylite для Outlook гарантує, що ви завжди матимете потрібну інформацію під рукою в Daylite для ефективної та результативної роботи.
Інтеграція Daylite for Outlook дозволяє швидко зберігати електронні листи і пов’язувати їх з відповідними контактами, угодами або проектами. Ви і вся ваша команда тепер зможете знайти і побачити повну історію цих комунікацій безпосередньо в Daylite, незалежно від того, хто з членів команди отримав і зберіг електронного листа.

 

Надбудова Daylite, яка відкривається як бічна панель в Outlook для Mac, знаходить контакти Daylite і пропонує потенційно пов’язані з ними проекти та можливості. Ви також можете використовувати поля пошуку, щоб знайти додаткові пов’язані контакти, проекти або можливості.
Просто натисніть “Додати до Daylite”, і лист буде скопійовано до Daylite, де його можна буде переглянути в контексті історії вашого клієнта. Ви також можете вибрати будь-які відповідні вкладення, і той самий процес працює при створенні нового листа.

 

Це лише початок

Звичайно, оскільки це публічна бета-версія, ви можете очікувати, що Daylite для Outlook розвиватиметься з новими оновленнями. Далі: ми працюємо над новими функціями, які дозволять користувачам створювати завдання, нагадування та фіксувати нових потенційних клієнтів і можливості продажів у Daylite.

Перейдіть за посиланням на сторінку Marketcircle з детальною інструкцією по інтеграції Daylite для Outlook. Або звертайтесь до нас з будь-якими питаннями стосовно Daylite заповнивши форму нижче. Iland більше ніж 10 років є офіційним партнером компанії Marketcircle з впровадження Daylite CRM для macOS та iOS

Універсальна бізнес форма