Прощавайте, AirPort Express, AirPort Extreme та Time Capsule.

Прощавайте, AirPort, AirPort Extreme та Time Capsule

 

 

Apple офіційно відходить з ринку роутерів. Сьогодні оголошено про припинення виробництва AirPort Express, AirPort Extreme і Time Capsule, повідомляє Engadget. Компанія Apple, як повідомляється, продовжуватиме пропонувати технічну підтримку, виправлення помилок та патчі безпеки для пристроїв AirPort, але усі залишки будуть продані і виробництво буде зупинено..

Смерть бізнесу маршрутизаторів Apple пророкували ще з листопада 2016 року, з подачі Bloomberg. Причиною цієї чутки став розпус відділу Apple, який розробляв роутери, а також останнє оновлення для 802.11ac Wi-Fi, датоване аж 2013 роком.

AirPort Extreme — базова станція без жорсткого диску

З того часу, продукти AirPort повільно втрачали актуальність, порівняно зі зростаючою популярністю мережевих систем Wi-Fi, таких як Eero, Google Wi-Fi та Linksys Velop. Останній Apple продає в своїх магазинах зараз, фактично уже пропонуючи заміну AirPort-продуктам.

Тим не менш,  AirPort, можливо, не повністю мертвий — Apple прокоментував Engadget, що компанія може повернутися в цю царину у майбутньому, якщо у компанії буде знайдено суттєвий шлях просування маршрутизаторів далі.

Отже, у вас дійсно останній шанс придбати гаджети, які, не зважаючи на свій вік, все ще стабільно і класно працюють. store.iland.ua або (044) 323-06-09 — до ваших послуг.