Нещодавно писали про використання Apple Watch у побуті. Тепер із оновленням різномаїття ще побільшає. Оновлення дозволить стороннім розробникам додатків створювати нові інтеграції.

Apple Watch орієнтується у все більшій кількості спортивних дисциплін

 

Apple Watch вже вміє відстежувати більшість основних спортивних активностей на землі та у воді, а тепер Apple надає стороннім розробникам інструмент для ще кращої інтеграції з смарт-годинником. 

Оновлення системи watchOS 4.2, що вийшло у грудні тепер дозволяє сінхронізувати дані сторонніх програм, що відстежують активності для лиж та сноубордів. 

Зараз через нові API вже працюють програми Slopes, Squaw Alpine, Snocru, Ski Tracks та Snoww. Компанія Apple зауважила що розробники отримають можливість використовувати дані вбудованого GPS та альтіметра у Series 3 щоб вимірювати спеціальні характеристики, як от вертикальні оберти та горизонтальна дистанція, кількість пробігів, середня та максимальна швидкість, витрачений час та спалені калорії. 

Інтерфейс та інфографіка для гірськолижних дисциплін

Незважаючи на те, що багато розробників взялися робити програми для спорту, слід зауважити що підтримка Siri працює лише у кількох з них, а це дало б вам можливість запускати додатки на Watch голосом.