iPhone SE залишається на ринку і має тепер найменшу ціну з-поміж айфонів.

З-поміж нових айфонів найнижча стартова ціна належить iPhone SE. Apple зберіг свій найдешевший смартфон на ринку та знизив його ціну до 349 доларів. Таким чином базовий iPhone SE — найдоступніший новий iPhone за всю історію!

iPhone X — найдорожчий смартфон технічного гіганта з Купертіно. X — це великі зміни у сім’ї айфонів, має яскравий екран без рамок, деякі потужні новинки у начинці. Якби не долар, його вартість була б чотиризначною. Та компанія Apple є більш поблажливою до гаманця, ніж ви думаєте. iPhone SE тепер коштує у США від 349 доларів. Ці дві крайні суми створюють цілий спектр цін айфонів.

iPhone X і SE дуже різні між собою. Та це зовсім не означає, що SE застарілий, поготів, його є за що любити.

З 4-дюймовим дисплеєм, він є одним з найменших, найбільш дружніх для кишень смартфонів. Має Touch ID, ApplePay, роз’єм для навушників (а у нових iPhone його немає), і може запустити iOS 11.

Apple вирішив зберегти цей невеликий, простий смартфон з-поміж інших у лайнапі. Це означає, що компанія не просто розтягує ціновий пасок своєї продукції, а робить ставку на розширенні її цінового спектра. Компанія цьогоріч також презентувала свій найдешевший новий iPad.

Про переваги моделі говорять продажі. iPhone SE рідко обговорювався на Wall Street і не вражав ентузіастів технологій, але виявився дуже стратегічним для бізнесу Apple в декількох напрямках.

Наприклад, бюджетний iPhone SE врятував Apple від похмурих прогнозів заробітку минулого літа, коли допоміг компанії продати більше смартфонів, ніж прогнозували аналітики. iPhone SE популярний на ринку Індії та Китаю, де Apple стикається з локальним конкурентним ціноутворенням.

«Ви можете придбати сьогодні iPad вартістю менш як 300 доларів. Ви можете придбати iPhone, відповідно тому, який обрали», сказав Тім Кук. «І тому це не для багатих».

Якщо ви досі байдужі до SE, то звісно, можете знайти ще дешевші варіанти смартфонів. Але для тих, хто шукає саме новий iPhone, але без вибуху бюджету, SE варто розглянути.