13-дюймовий MacBook Pro працює на одному заряді протягом 18,75 годин – такий висновок оприлюднило видання Спілки споживачів США Consumer Reports. 13 січня, після повторного тестування батареї, організація рекомендувала пристрій користувачам.

Consumer Reports рекомендує MacBook Pro

«З оновленням програмного забезпечення усі три MacBook Pro в нашій лабораторії показали хороші результати. Одна модель пропрацювала 18,75 годин в автономному режимі. Ми протестували кожну модель із новим програмним забезпеченням декілька разів, використовуючи при цьому той самий протокол, що застосовуємо до сотень ноутбуків щороку», — пише Consumer Reports на своєму веб-сайті.

За інформацією компанії Apple, проблема проявилася через баг софту у браузері Safari — саме він спричинив перебої в роботі батареї під час першого тестування (при цьому компанія запевняє, що у звичайних споживачів таких проблем не було). Apple тісно співпрацювала з Consumer Reports, щоб віднайти причину та виправити баг, аж поки їй це не вдалося.

Оновлення програмного забезпечення, яке виправляє баг Safari, поки що недоступне загалу. Проте, за інформацією компанії, баг у Safari проявляється лише у режимі розробника. Тому навряд прості користувачі могли коли-небудь відчути проблеми, про які йдеться.

«При тестуванні автономної роботи макбуків Consumer Reports зазвичай використовує приховані налаштування Safari для розробників веб-сайтів, які відключають кеш браузера. Це налаштування не використовують звичайні юзери, і воно не впливає на реальну роботу приладу… Після того, як ми попросили Consumer Reports запустити той самий тест, використовуючи звичайні призначені для користувача налаштування, вони повідомили, що MacBook Pro послідовно демонстрували очікувану тривалість роботи батареї. Це найкращий pro-ноутбук, який ми коли-небудь створювали, ми поважаємо Consumer Reports, і ми раді, що вони вирішили переглянути свої висновки щодо MacBook Pro», — зазначили в Apple.

Нагадаємо, що перший тест Consumer Reports нові MacBook Pro не пройшли «по батареї». І MacBook Pro 2016 року стали першими ноутбуками Apple, які не були рекомендовані Consumer Reports для придбання. Тепер же, ми знаємо, що такі результати спричинив баг у Safari(!), після виправлення якого розробниками Apple Consumer Reports пішли на беpпрецендентний крок — повторне тестування. У результаті, Proшки 16 року пішли по стопах своїх пращурів — отримали оцінку «Рекомендовано» від Consumer ReportsiLand приєднується до цієї оцінки: нові Прошки — надкруті гаджети!