Mosyle повідомляє, що функція Device Compliance з Microsoft Intune тепер доступна в бета-версії для користувачів Mosyle Fuse.

Ця інтеграція дозволяє організаціям забезпечити доступ до ресурсів організації лише довіреним користувачам на сумісних пристроях Mac, iPhone та iPad.

Microsoft Conditional Access доступний у бета-версії для всіх клієнтів Mosyle Fuse без додаткових витрат.

На додаток до кількох інших функцій і можливостей, випущених протягом року, таких як Mosyle AIScript або потужне і революційне автоматизоване рішення Mosyle Zero Trust, додавання умовного доступу Microsoft ще раз істотно збільшує переваги та безпеку, що надаються Mosyle Fuse нашим клієнтам, без будь-яких додаткових витрат, пов’язаних з ним.

Цей реліз ще більше зміцнює унікальне позиціювання Mosyle як єдиного постачальника програмного забезпечення для Apple, здатного забезпечити нашим клієнтам бажане поєднання сильного технічного лідерства на ринку з неперевершеною і передбачуваною ціновою стратегією.

Просто перейдіть на портал Mosyle Fuse і знайдіть Microsoft Conditional Access у галереї “Типи профілів” на вкладці “Управління”.

Mosyle – це єдине рішення, яке повністю інтегрує п’ять різних додатків на єдиній платформі, призначеній лише для Apple, що дозволяє компаніям легко та автоматично розгортати, керувати та захищати всі свої пристрої Apple. Понад 38 000 організацій щодня використовують рішення Mosyle для автоматизації розгортання, управління та захисту мільйонів пристроїв Apple. Отримайте БЕЗПЛАТНИЙ обліковий запис сьогодні та дізнайтеся, як ви можете перевести свій парк Apple на автопілот за ціною, в яку важко повірити.

Для отримання інструкції як зареєструвати компанію на безплатне користування більшою частиною сервісів Mosyle MDM для парку до 30 одиниць, заповніть, будь ласка, форму нижче

Універсальна бізнес форма