Apple Watch другого покоління під назвою Series 2 («друга серія») – водонепроникний, має вбудований GPS і найяскравіший дисплей з усіх, які Apple коли-небудь встановлювала на свої девайси. Коштуватиме він від $369 у стандартній версії, яка буде доступна з 16 вересня, і стільки ж у версії Nike+, яка дебютує в жовтні.

Apple Watch Series 2

Придбати Apple Watch першого покоління

Для чого в годинник вбудований GPS? Все просто: Apple Watch Series 2 зможе наносити маршрути та підраховувати відстань і кроки власника під час прогулянки, бігу, їзди на велосипеді та інших вправах.

Нова модель водонепроникна “до 50 м” – це означає, що у годиннику можна вільно плавати і занурюватися на глибину до 50 м (проте такого стандарту недостатньо для того, що б займатися підводним плаванням). Щоб досягнути таких показників, Apple розробила нові з’єднувальні технології.

«А як же динамік?» – запитаєте ви. І тут компанія запропонувала винахід, який не дозволить йому змокнути: спеціальний механізм буде «виштовхувати» воду після тренування.

Apple також встановила спеціальний датчик, який показуватиме, як плавання впливає на годинник із плином років – щоб можна було занурюватися у воду з повною впевненістю, що все гаразд.

Понад 700 плавців випробовували годинник у фітнес-трекінгу під час перебування у воді. Система також відмічає ефективність результатів користувача протягом певного часу, щоб підлаштуватися і робити трекінг більш точним.

Apple Watch Series 2 також має найяскравіший дисплей, який коли-небудь створювала Apple: удвічі яскравіший за дисплей годинників першого покоління.

Годинник має новий двоядерний процесор, який показує чудеса продуктивності у роботі додатків. Під час демонстрації додатку з аcтрології на екрані змінювалося 60 кадрів на секунду.

До вибору користувачів алюмінієві, сталеві та нові білі керамічні корпуси. Останні, за словами Apple, мають перламутрове сяйво. Керамічний Apple Watch у чотири рази міцніший за сталевий.

Apple також оголосила про партнерство з Nike, завдяки якому з’явився годинник Nike+. Модель розроблена спеціально для тих, хто захоплюється бігом. Годинник має еластичний перфорований ремінець і легкий алюмінієвий корпус – саме те, що потрібно для бігунів.

Окрім того, Nike+ має специфічні функції: унікальну інтеграцію Siri, відображення режимів бігу, індивідуальні системи мотивації та багато іншого. Годинник випустять у чотирьох кольорах, і коштуватиме він також $369.