Простий спосіб погашення заборгованості на російському App Store.

До моменту відкриття національного iTunes Store, користувачі з України, які мають російські акаунти, могли оплачувати покупки за допомогою української картки.

Відтепер Apple відключила таку можливість: поповнити рахунок у російському iTunes тепер можливо тільки російською карткою. Неважливо, що картка оформлена у заснованому на території РФ банку, наприклад у Сбєрбанкє: якщо територіально його відділення, яке видало вам картку, знаходиться в Україні, то юридично це український банк.

украинский itunes

Ситуація вийшла незручна. Припустимо, ви хочете перейти з російської акаунту на український, але заборгованість не дозволяє цього зробити. Через відсутність російської кредитки погасити борг не можна. Що робити у цій ситуації? Не їхати ж спеціально для цього в Росію.

Одним з найбільш простих варіантів розв’язання проблеми, є створення віртуальної картки Qiwi. Це російський сервіс, відповідно його картки визначаються iTunes теж як російські.

Створіть на сайті Qiwi віртуальну картку Visa, покладіть потрібну суму на рахунок і погасіть їй заборгованість у російському iTunes Store, після чого зможете змінити регіон на Український.

От і все. Ласкаво просимо в український iTunes!

Чи варто переходити на український iTunes Store?