Apple минулого тижня презентував новий (PRODUCT) RED iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Анонс пройшов у форматі «без презентації» із прес-релізом та оголошенням нових iPad, ремінців для Apple Watch та iPhone SE із подвоєнною пам’яттю.

У цьому прес-релізі також містяться цитати Тіма Кука і плани щодо (RED)-ініціативи.

(PRODUCT) RED iPhone 7 та iPhone 7 Plus

 

Наприклад, генеральний директор Apple Тім Кук пояснив, що (RED) дає клієнтам безпрецедентний спосіб внести свій вклад до Глобального фонду боротьби зі СНІДом. Кук пояснив, що до сих пір, (RED) ініціатива була дуже успішною, і новий варіант кольору iPhone 7 сприятиме покращенню результатів:

«З того часу, як ми почали працювати з (RED) 10 років тому, наші клієнти зробили значний внесок у боротьбу з поширенням СНІДу шляхом придбання нашої продукції, від оригінального iPod Nano (PRODUCT) RED Special Edition аж до сьогоднішнього модельного ряду продукції Beats і аксесуарів для iPhone, iPad та Apple Watch»

«Реліз цього спеціального видання iPhone в чудовому червоному кольорі є нашою найбільшою (PRODUCT) RED кампанією, яку ми презентуємо до ювілею нашого партнерства з (RED), і ми не можемо дочекатися, щоб (PRODUCT) RED iPhone 7 потрапив до рук наших клієнтів.»

(PRODUCT) RED iPhone 7

Поки неясно, яку кількість (RED) iPhone 7 планує виробити Apple. Пристрій має помітку «Special Edition», але компанія заявляє, що планує випустити «велику кількість»:

«Що стосується поставок (RED) iPhone, планується зібрати «багацько», але невідомо, як довго вони будуть на ринку або у доступі.»

(RED) iPhone 7 і (RED) iPhone 7 Plus будуть доступні в моделях 128GB і 256 ГБ за ціною, аналогічною до інших моделей із тими ж параметрами. У Сполучених Штатах (RED)и стали доступними 25 березня. В Україну перша поставка офіційної партії планується на початок квітня. Лишити попередє замовлення ви можете у нашому store.iland.ua

Чому варто придбати (RED) iPhone 7?

Для тих, хто не знайомий, (RED)-партнерство компанії Apple проявляється у пожертвах певного відсотку від продажів продукції до Глобального фонду для підтримки програм з протидії ВІЛ / СНІДу та, у перспективі, спряинню появи вільного від СНІДу покоління.

Емблема програми (PRODUCT) RED

Тобто окрім функціоналу (про переваги iPhone 7 читайте тут) одного з лідерів (лідера?) ринку смартфонів, ви долучаєтеся до благодійності у світовому масштабі. При чому, усі організаційні моменти бере на себе Apple

iLand приєднується до цієї ініціативи. Ми, зі свого боку, перерахуємо 1000(тисячу) гривень з кожного (RED)-гаджету на боротьбу з ВІЛ/СНІД в Україні.

Такі активності роблять світ кращим, а я люблю поєднувати корисне з приємним. Долучаєтеся до «черіті» способами, зручними вам. Одному із способів і присвячена ця стаття)))

Усім здоров’я!