Вчіться як у своїх колег, так і в експертів галузі в цьому короткому підсумку 30+ сесій JNUC, які демонструють можливості та потужність інтеграції з Jamf API.
Під час конференції користувачів Jamf Nation User Conference (JNUC) у 2022 році тисячі учасників зібралися, щоб обговорити та дізнатися, як найкраще керувати та захищати пристрої Apple у своїх організаціях.

Одна з найпопулярніших тем: як отримати максимальну віддачу від інвестицій у технології Apple завдяки потужній інтеграції з Jamf API.

Презентації партнерів і клієнтів продемонстрували можливості та потужність інтеграції з Jamf API. Понад 30 зі 150 сесій JNUC детально розглядали ефективність будівництва, яка можлива лише тоді, коли ці інструменти працюють як одне ціле.

Вебінар «Як отримати вигоду від технологічної інтеграції, партнерства та робочих процесів Apple»висвітлює ці сесії, які показують, як скористатися перевагами останніх інновацій від Jamf і наших партнерів, щоб спростити роботу, розширити можливості користувачів і досягти успіху з Apple.

Презентація містить фрагменти обговорень робочих процесів між вашими улюбленими продуктами та Google, Microsoft, Carousel, Red Canary, Okta тощо.

Основні моменти включають:

Технологічні оновлення від наших торгових партнерів
Дослідження інструментів постачальників програмного забезпечення
Розповіді клієнтів про позитивний вплив вдосконалених робочих процесів
Основні моменти семінару та презентації API
Резюме партнера: Google

Новатор галузі Google Chrome тісно співпрацює з Jamf, особливо протягом останнього року над кількома ініціативами. Під час основної доповіді JNUC віцепрезидент з розробки Google Chrome Паріза Тебріз поділилася останніми інтеграціями, які приносять користь адміністратору Jamf і розширюють можливості гібридної роботи в усьому світі.

Інші сесії, пов’язані з Google, включали обговорення:

Хмарне керування браузером Chrome
Zero Trust з BeyondCorp від Google Cloud
Панельна дискусія про мінливий ландшафт віддаленої роботи
Резюме партнерів: Microsoft

Багато сесій висвітлюють, як партнерство Jamf і Microsoft працює над тим, щоб захопити досвід, який подобається користувачам, а також покращити та підвищити організаційну довіру. Джейсон Росзак, директор із продуктів Microsoft Endpoint Manager, приєднався до нас у відео під час основної доповіді, щоб переглянути довгу історію спільного розгортання Microsoft і Jamf Pro, а також розширення цієї співпраці, включаючи підтримку наступного покоління Microsoft Device Compliance.

Більше обговорених сесій Microsoft включають:

Керування та безпека – розуміння та Microsoft Conditional Access
Майбутні вдосконалення інтеграції – сумісність пристроїв macOS
Резюме партнера: рішення безпеки

Партнери, які зосереджені на безпеці, захищають пристрої Apple від постійних загроз і вразливостей, які виникають у зв’язаному світі. Партнери з безпеки дають практичні поради та стратегії для підвищення рівня безпеки в організаціях.

Серед обговорених партнерів:

Red Canary – захист від зловмисного програмного забезпечення від macOS, партнерство, яке розширює вбудовану підтримку Apple
Autify – історія клієнта на шляху до відповідності SOC 2
Splunk – розширені робочі процеси з Jamf Data на SIM-платформі Splunk
Підсумки технічних партнерств і альянсів

Багато сесій висвітлювали технічні партнерства та альянси, які пропонують унікальні переваги організаціям, зокрема:

Carousel Digital Signage – розкриває потужність Apple TV у класі
Okta – автоматизація Jamf за допомогою робочих процесів Okta
І багато іншого!

Пориньте в дискусію

Перегляньте повний вебінар «Як отримати вигоду від технологічної інтеграції, партнерства та робочих процесів Apple», щоб отримати детальніший огляд і підсумок сесій, які допоможуть вам повністю скористатися можливою інтеграцією з Jamf API у вашій організації.

Перегляньте повний вебінар, щоб дізнатися більше про те, як отримати вигоду від інвестицій у технології Apple.

Оригінал статті на сайті Jamf