Відтепер у Skype можна обмінюватися більшими файлами, адже Microsoft втричі збільшила допустимий розмір файлів, якими можуть ділитися користувачі у межах цього VoIP-сервісу.

Користувачі Skype можуть ділитись фотографіями, відео та іншою інформацією обсягом до 300 Мб з усіма контактами та у групах.

Окрім збільшення ліміту, Microsoft потішила також двома додатковими штрихами файлообміну у Skype. По-перше, якщо файли переслати контакту, який перебуває оффлайн, вони не зникнуть з чату – їх можна буде отримати пізніше. Крім того, запрацювала синхронізація файлів на усіх пристроях, де залогінений користувач. Тобто, тепер у вас можливість завантажити надісланий вам файл на різних гаджетах.

У своєму блозі Microsoft повідомила:

«Протягом останніх кількох тижнів ми тестували декілька варіантів обмеження на розмір файлу для передачі. На підставі цих тестів, ми встановлюємо ліміт 300 Мб для одного файлу, бо практично усі файли, які надсилаються у Skype, вписуються в цей ліміт. За декілька тижнів після запровадження нововведення, його встигли протестувати мільйони наших користувачів.»

Досі максимальний розмір файла для передачі через Skype складав 100 Мб.

Якщо є потреба обмінятися файлом понад 300 Мб, Microsoft рекомендує використовувати свій OneDrive.