В Україну почала потрапляти неофіційна техніка Apple, яка підписана на компанію через сервіс Apple Business Manager.

Виглядає це наступним чином: людина купує неофіційний Мак або iPhone/iPad повністю запакований. Відкриває, запускає, і бачить на екрані повідомлення: “цей Мак належить компанії YYY, для активації зв’яжіться будь ласка з системним адміністратором”. І все, нічого не можна зробити. Неофіційним продавцям хтось підсунув викрадену у Штатах чи європі техніку.

 

А ще нам якось приносили iPad mini з проханням розблокувати. При старті iPad писав що належить якомусь коледжу у штатах і “просимо повернути його до коледжу”. І знову все, нічого не вдієш. Запитали де людина взяла цей iPad. Каже на радіоринку o_0
Так ось, цей сервіс Apple Business Manager почав працювати в Україні і ми одна з небагатьох компаній що можуть його надавати (безкоштовний для техніки Apple яку придбали у нас).
Кому це треба? Компаніям з великою кількістю техніки, школам, ліцеям, компаніям з доступом до таємниць — якщо техніку з ABM+MDM поцупили то її заблокувати можна у більш надійний варіант, ніж через iCloud. І потім зловмисник не зможе спокійно витерти та перепродати Мак, захист на стареньких пристроях буде вимагати пайки, а на нових з чіпом T2 і пайка не допоможе.
Mac не буде працювати без власника

Mac не буде працювати без власника

Вже працює в Україні. Будемо також розповідати про Apple Business Manager у Львові на мітапі «Мудрий Адмін»
Tags: ,