Менше тижня тому Андрій Шевченко став тренером збірної України з футболу, а за цей час кількість «тренерів покемонів» (так себе називають гравці у Pokemon GO) зросла до 20 млн активних користувачів щодня. І це в той час, коли гра доступна лише у трьох країнах.

У США, Австралії та Новій Зеландії гра Pokemon GO доступна офіційно. Це не стало на заваді лавиноподібному збільшенню популярності цієї гри уцілому та різноманітних фантастичних звіряток (поемонів) зокрема. Популярні додатки тихенько заздрять покемонам: гру встановлено на 5% мобільних приладів США, що на 3% більше, ніж Tinder; Twitter та Pokemon GO щодня відкривають 3% користувачів; один тренер у середньому проводить 43 хвилини щодня, граючи в улюблену гру, що більше ніж у користувачів WhatsApp, Instagram, Snapchat та Messenger.

Розробники відкладають релізи гри по усьому світу через, як вони кажуть, перевантажені сервери. Проте покемонів ловлять по всьому світу. Як саме? Користувачі Android шукають файл гри у просторах інтернету(що може бути небезпечно, адже Pokemon GO завантажують не завжди із перевіренних джерел). У користувачів Apple усе значно безпечніше.

Для завантаження цього додатку на свій пристрій вам достатньо мати американський Apple ID. PROFIT! Якщо він у вас є, Pokemon GO просто доступна вам у App Store.

Як створити американський Apple ID?

Глобалізація зробила свою справу і локальні обмеження уже не обмежують. Відсіюються лише ті, кому лінки створювати новий Apple ID.

Вітаю вас із новою «лихоманкою» нашого часу! І з нетерпінням очікую офіційного релізу Pokemon GO на батьківщині покемонів, у Японії. Оце там буде божевілля)))