Чорна п’ятниця. Вона досить сильно вкоренилася в Україні: уже з початку листопада кольорові величезні банери у містах з написами типу «Чорна п’ятниця уже сьогодні», «Чорна п’ятниця увесь тиждень» і т.д. Такі «активності» далекі від true-Чорної п’ятниці як Житній ринок від Dream Town’у.

True-Чорна П'ятниця

Ми консерватори у цьому питанні, адже одними з перших почали проводити Чорну п’ятницю в Україні, а саме — 7 років тому

Тому цьогоріч презентуємо вам Чорну п’ятницю-2016 — True-ЧП.

25 листопада в iLand Чорна п’ятниця — спеціальні ціни на все. iPhone, iPad, MacBook, навіть аксесуари за найнижчою ціною. Її ви можете дізнатись у наших менеджерів, звернувшись за телефоном (044) 323-06-09, або замовивши необхідний товар у магазині. (відображатися буде стандартна ціна, а не ЧП. не лякайтеся:-))

У Чорну п’ятницю не буде доставок, установок софту чи додаткового сервісу (усе це ви зможете отримати з понеділка), проте буде суперціна на техніку Apple та аксесуари. На всю техніку поширюється, як завжди, стандартна гарантія Apple

До того ж, усі замовлення оформлені у ЧП будуть «відвантажені» за ЧП-ціною.

Жодних розіграшів квартир, жодних подарунків на додачу. Просто крута ціна. Якщо ви знайдете офіційну техніку Apple дешевше, ніж у авторизованого реселлера iLand — не зволікайте і купуйте. Купуйте цю техніку і лотерейний квиток, адже ви, вочевидь, везунчик.

Отже

основні канали зв’язку під час true-ЧП. Звертайтеся, трушно відвантажимо яблук!

До зв’зку у п’ятницю!