Ми раді представити вам Nudge – потужну програму, розроблену спеціально для адміністраторів, яка спрощує процес оновлення macOS. Nudge допомагає підтримувати ваші системи завжди сучасними, надаючи користувачам інформацію про доступні оновлення та заохочуючи їх вчасно встановити нову версію macOS.

Одним з головних переваг Nudge є його зручність в управлінні. Він встановлюється та налаштовується віддалено за допомогою MDM (Mobile Device Management). Це означає, що ви можете керувати оновленнями macOS для всіх комп’ютерів у вашій мережі зручним та ефективним способом, не втрачаючи час на індивідуальне  налаштування кожного пристрою.

Nudge працює у фоновому режимі, сповіщаючи користувачів про наявність нових версій macOS через дружні та ненав’язливі сповіщення. Користувачі отримують інформацію про важливі оновлення та переваги, які вони отримають, встановивши нову версію операційної системи. Це сприяє своєчасному оновленню та забезпечує високий рівень безпеки та функціональності для вашої компанії.

Основні переваги використання Nudge:

  1. Спрощений процес оновлення macOS.
  2. Можливість встановлення та налаштування віддалено за допомогою MDM.
  3. Ненав’язливі сповіщення про доступні оновлення.
  4. Збільшення безпеки та функціональності вашої системи.
  5. Зменшення часу та зусиль, необхідних для керування оновленнями.

Впровадження Nudge дозволить вам забезпечити найсучасніші технологічні рішення для вашої компанії, забезпечити надійну та безперебійну роботу ваших пристроїв.

Детальніше про nudge можна дізнатись з сторінки GitHub та з сесії на останній конференції MacAdmin.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про Nudge та як він може відповідати вашим потребам. Наша команда експертів готова надати вам комерційні консультації та допомогти вам почати з впровадженням цього потужного інструменту.

Оновіть ваші системи з Nudge та зробіть процес оновлення macOS легким та безпроблемним для вашої компанії!

Універсальна бізнес форма

Tags: , , ,