Дізнайтеся про вдосконалення розгортання спільних пристроїв, про які Apple оголосила на WWDC, зокрема про повернення в експлуатацію та оновлення спільного доступу до iPad. WWDC 2023 представила кілька нових удосконалень щодо того, як організації зможуть надавати спільні пристрої своїм користувачам.

Apple представляє програму повернення до сервісу

Історично склалося так, що iPhone та iPad переважно розгорталися один до одного (1:1), але оскільки вони все більше проникають в освіту, корпоративну сферу та зростаючу кількість працівників, які не мають робочого місця, Apple послідовно надає людям більшу гнучкість у використанні цих пристроїв.

Спільний iPad для підприємств і шкіл дозволяє декільком користувачам входити на один iPad за допомогою керованих ідентифікаторів Apple ID і використовувати його як свій пристрій на день або на зміну. Це дуже корисно для організацій, які можуть об’єднати свої ідентичності в керовані ідентифікатори Apple ID, але менш корисно для людей, які хочуть використовувати iPhone або не мають жодних облікових даних у постачальника ідентичностей.

Для пристроїв, керованих платформою Jamf, додаток Jamf Setup обходив ці обмеження, дозволяючи користувачам обирати роль на день і використовувати Jamf Reset для повного очищення пристрою після завершення роботи. Недоліком такого робочого процесу було те, що комусь потрібно було знову проходити через Setup Assistant, щоб повернути пристрій під управління. Це забирало багато часу, а при виборі Wi-Fi, мови та регіону можна було припуститися простих помилок.

На цьогорічній конференції WWDC компанія Apple анонсувала функцію Return to Service, яка повністю змінить цей досвід. Return to Service – це нова дія MDM, яка надсилає команду EraseDevice разом з попередньо вибраною мовою, регіоном і, що дуже важливо, профілем Wi-Fi. Раніше ці користувацькі вибори, які не можна було пропустити, доводилося виконувати щоразу, коли пристрій витирали й реєстрували заново. Можливість надіслати на пристрій команду wipe і повністю перевстановити його – це зміна правил гри для працівників, які не мають робочих столів, і має покращити досвід усунення несправностей під час звернень до ІТ-служби підтримки.

Спільні оновлення для iPad

Але Apple не дрімає над спільним доступом до iPad. Коли ви входите на пристрій і не бачите одразу ті програми, які очікували побачити, це може збити з пантелику; затримка доступу, доки все не буде готово, означає, що ви не прийдете на вечірку занадто рано. Ключ AwaitUserConfiguration дозволяє утримувати користувача на екрані входу, доки пристрій не буде повністю готовий і не буде звільнений MDM-сервером. Apple також прискорила вхід до Shared iPad для нових користувачів за допомогою ключа SkipLanguageAndLocaleSetupForNewUsers. Спільний iPad використовуватиме вибір, зроблений під час початкового налаштування, і не проситиме кожного нового користувача робити цей вибір. За замовчуванням цю функцію вимкнено, тож вам слід увімкнути її за допомогою MDM, коли вона стане доступною.

Крім того, зміни в тому, як Shared iPad обробляє конфігурації квот, полегшать ІТ-адміністраторам резервування місця, необхідного для нових додатків і контенту, під час використання пристрою.

Jamf пропонує безліч способів допомогти ІТ-спеціалістам забезпечити чудовий спільний доступ для своїх користувачів та студентів, а Shared iPad надає доступ людям з відповідними керованими ідентифікаторами Apple ID на рівні пристрою:

  • Тимчасові сеанси Shared iPad дозволяють доступ для людей, яким просто потрібен пристрій, або для людей, які не мають жодних облікових даних, пропонуючи гостьовий логін, видаляючи всі дані, як тільки користувач вийде з системи.
  • Jamf Setup і Jamf Reset дозволяють вам вибрати роль і знищити всі ваші дані, коли ви закінчите з нею працювати
  • Наша нова функція єдиного входу, яка використовується з Jamf Setup і Jamf Reset, персоналізує пристрій для кожного користувача на основі його облікових даних Azure.

З кожним роком гнучко керувати спільними пристроями iOS і iPadOS стає дедалі простіше, і ми з нетерпінням чекаємо, як усі ці зміни будуть використовуватися нашими клієнтами.

Оригінал статті на сайті Jamf

Щоб отримати Trial-версію Jamf Pro з базовою підтримкою від iLand заповніть, будь ласка, форму нижче

Універсальна бізнес форма