Трохи інформації про механізм роботи Apple Pay.

Коли ви заводите нову картку у Apple Pay відбувається наступне. Номер картки пеервіряється у Apple та вашому банку-емітенті. Для вашої картки створюється цифровий клон, який зберігається на сервісах Apple. У цьому клоні немає повного номера вашої картки, немає терміну придатності та CVV-коду.

Що відбувається під час оплати. Ваш iPhone або Apple Watch на касі відправляє запит в Apple на потрібну суму. Сервіс Apple генерує одноразовий токен для підтвердження транзакції. Передає запит до вашого банку, але запит знову ж без вмісту номера вашої картки. Банк підтверджує транзакцію, інформація передається на касовий апарат. Після звершення транзакції одноразовий токен знищується — наступного разу буде інший токен.

Що це означає для користувача Apple Pay? Більшість проблем з кредитними картками саме у тому що номер карти перехоплюється під час транзакції в інтернет або фотографується/списується під час оффлан-покупок. За допомоги технології Apple Pay у зловмисників немає можливості перехопити номер картки. І враховуючи слова виконавчого директора Тіма Кука пор те що компанія не заробляє на ваших даних, можна бути впевненим що і розмір і частота покупок також не аналізується і тим більше не передається третім особам. Що є рідкістю у наші часи.

У зв’язку з вищенаведеним процедура повернення оплат також нетрадиційна. Про нюанси читайте за посиланням