Apple Watch 2 прийде до нас з GPS, барометром, більшою водостійкістю та з іншими оновленнями. Його реліз відбудеться у найближчі півроку.

Apple Watch

Навколо появи нових продуктів Apple поширюються не лише чутки. Цього разу нашим джерелом став відомий аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо. У своїй записці до інвесторів Куо розповів про дві нові моделі Apple Watch, що компанія планує випустити у другій половині 2016 року.

Перша модель буде з незначними нововведеннями. Apple Watch 2016 отримає традиційне оновлення програмного забезпечення і не зазнає значних естетичних змін. Проте годинник матиме 16-нм процесор виробництва TSMC та кращу водостійкість.

Більше начиння, як ви вже здогадались, готується для Apple Watch 2. Він також збереже традиційний для поточних смарт-годинників дизайн, але отримає нові функціональні можливості. Apple Watch 2 буде обладнаний системою GPS, барометром та матиме більш потужну батарею для живлення своїх ключових компонентів.

Зазначимо, що аналітик Куо не очікує змін у дизайні Apple Watch і в 2017 році. Радикальніший дизайн, як він вважає, повинен прийти в 2018-му, разом із удосконаленням медичних програм на смарт-годинниках.