Apple Watch допоміг у розкритті вбивства

Досі ми чули безліч історій про те, як Apple Watch рятував життя, але смарт-годинник також допомагає розслідувати злочини. Дані з Apple Watch стали ключовими доказами у з’ясуванні обставин вбивства в Австралії.

В Австралії дані з Apple Watch стали ключовими доказами у досудовому розслідуванні

Як повідомляє "Daily Mail", Мірна Нілсон була вбита у власному будинку у вересні 2016 року. Невістка Мірни - Кароліна негайно повідомила про нещастя поліції, сказавши, що “на неї напала група чоловіків які увірвались до помешкання після агресивної поведінки на дорозі“.

А втім, на руці Мірни під час інциденту був Apple Watch, дані з якого стали ключовими доказами у справі. Прокурорка Кармен Маттео повідомила суду, що історія невістки є “очевидною помилкою, а історія про вторгнення в будинок була сфабрикована".

Пані Маттео навела дані судово-медичної експертизи. Спеціаліст проаналізував смарт-годинник вбитої жінки і виявив часове вікно з моменту нападу до моменту смерті тривалістю сім хвилин.

Дані з Apple Watch суперечать ще одному твердженню Кароліни про те, що нібито Мірна мала конфлікт з нападниками. Це прийнятно у відтворенні подій, але не тривалістю 20 хвилин.

Ось так Apple Watch підвів слідство до "засідки", і тепер Керолайн Нілссон звинувачується у вбивстві своєї свекрухи. До цього моменту вона була лише підозрюваною. Дані Apple Watch - це те, що передав досудовий розгляд справи до суду.

Керолайн буде заперечувати звинувачення, повідомив її захисник. У червні цього року відбудеться суд.

 

Апрель 12, 2018 | Наталія Гребенович |


← Попередня новина
Довгоочікувані (PRODUCT) RED iPhone 8 і iPhone 8 Plus

Наступна новина →
Жінка завдячує FaceTime своїм порятунком

Схожі матеріали:

    Немає схожих матеріалів

Новини iLand