Озираючись на всі нові продукти та функції, представлені в рамках Apple Unified Platform від Mosyle за останні кілька років, приємно вражає величезна кількість дій з пристроями Apple, які тепер автоматично налаштовуються, контролюються та захищаються завдяки Mosyle MDM. Звісно, на таку ж пропорцію збільшилася кількість журналів, зібраних інструментами Mosyle, що є дуже цінною інформаційною базою для клієнтів.

Сьогодні Mosyle зробили ще один крок вперед і створили всі основні журнали, зібрані різними рішеннями, які інтегрують Apple Unified Platform від Mosyle, доступними для автоматичної синхронізації з хмарними сховищами та SIEM-рішеннями.

Користувачі Mosyle Fuse і Mosyle OneK12 тепер можуть використовувати Mosyle Logs Stream для синхронізації журналів, створених журналами дій, Hardening & Compliance для macOS, iOS і iPadOS, Detection & Removal 2, Automated Zero Trust і заблокованих запитів для DNS Filtering. Це дозволить клієнтам не тільки краще використовувати цю цінну інформацію, але й надасть їм можливість зберігати ці журнали протягом більш тривалого періоду часу.

Щоб увімкнути Mosyle Logs Stream, просто перейдіть до розділу Organization (Mosyle Fuse) або My School (Mosyle OneK12) > Integrations > Activate New Integration > Mosyle Logs Stream

Бажаєте протестувати Mosyle MDM з нашою підтримкою? Залиште запит з корпоративної e-mail адреси у формі зворотнього зв’язку нижче.

Універсальна бізнес форма