Нові iOS 16, iPadOS 16 і watchOS 9 від Apple надають закладам охорони здоров’я та їхнім працівникам ресурси, необхідні для надання допомоги пацієнтам, одночасно зберігаючи безпеку своїх пристроїв.

Ми всі знаємо, що індустрія охорони здоров’я значно розвинулася під час пандемії, оскільки вона вимагала від лікарів, що практикують, бути більш мобільними та адаптуватися до умов, що швидко змінюються. Віддалений характер цих змін означає, що технологічні лідери повинні впроваджувати інновації для задоволення потреб охорони здоров’я.

Нові iOS 16, iPadOS 16 і watchOS 9 від Apple демонструють незмінне прагнення Apple надавати медичним працівникам зручні, безпечні та потужні інструменти, які допомагають надавати якісну допомогу в умовах охорони здоров’я, що все ще розвиваються.

Пристрої Apple для охорони здоров’я

Давайте подивимося, як використовуються пристрої в лікарні. Медичний працівник може використовувати свій телефон або планшет для документування клінічних записів, доступу до медичної документації, пошуку довідкових ресурсів або спілкування з іншим персоналом або пацієнтами. Охорона здоров’я є провідною галуззю, де працівники приносять власні пристрої (BYOD), тобто значна частина конфіденційних даних і зв’язку зберігається на їхніх особистих пристроях. Дуже важливо переконатися, що ці дані зберігаються в правильних руках.

Як ми можемо забезпечити безпеку медичної документації? iOS 16 пропонує кілька функцій, які спрощують реєстрацію пристроїв BYOD у MDM вашої установи, зберігаючи їх постійну безпеку.

Щоб легко зареєструвати надані працівниками пристрої, система єдиного входу  надає працівникам доступ до лікарняних ресурсів за допомогою єдиної автентифікації. Це працює разом із вашим MDM, коли працівник входить у сумісні програми за допомогою свого керованого Apple ID та облікових даних постачальника хмарної ідентифікації.

Після реєстрації пристроїв у вашому MDM керована атестація пристроїв гарантує, що лише дозволені пристрої отримають доступ до лікарняних ресурсів і конфіденційних даних шляхом суворої перевірки ідентифікації кожного пристрою. Ваш пристрій постійно оновлюється відповідно до будь-якої вашої політики MDM за допомогою декларативного керування пристроєм, що забезпечує завчасне оновлення кожного пристрою без надмірного навантаження на MDM. А нова функція rapid security response від Apple надсилає будь-які оновлення безпеки на кожен пристрій між оновленнями програмного забезпечення, гарантуючи їх безпеку без необхідності оновлення операційної системи.

Охорона здоров’я дома

Догляд за пацієнтами відбувається не просто особисто в лікарні. Такі організації, як клініка Walker Scottish-Rite (WSR) у Міссурі, продовжували надавати мовну терапію дітям під час COVID прямо вдома у своїх пацієнтів. Клініка WSR надала кожному своєму пацієнту попередньо налаштовані iPad, якими керує Jamf, що дозволило їм безпечно та продуктивно продовжувати сеанси віддалено.

Використовуючи керовані пристрої, пацієнти та організації можуть бути впевнені, що їхні дані з цих сеансів захищені та що пацієнти можуть отримати доступ лише до того, що їм потрібно для сеансів, і нічого більше.

Перехід системи охорони здоров’я в наші домівки супроводжується передачею даних про здоров’я в наші власні руки. Apple зосереджується на 17 сферах здоров’я та фітнесу з iOS 16 і watchOS 9, з понад 150 типами даних про здоров’я, доступними в додатку Health, і понад 800 установами, які пропонують записи про здоров’я на iPhone. iOS 16 також допомагає спростити приймання ліків, дозволяючи користувачам створювати розклад із нагадуваннями про приймання ліків. Користувачі можуть легко додавати свої ліки за допомогою своїх камер.

Ці функції допомагають пацієнтам стежити за призначеним режимом догляду та допомагають їм надавати свої медичні записи медичним працівникам.

Оригинал статті на сайті Jamf

Щоб оформити тестовий доступ на Jamf Pro з нашою технічною підтримкою та базовим навчанням заповніть будь ласка форму нижче

 

Універсальна бізнес форма