Mosyle Manager — це найповніше професійне рішення для керування, розгортання та захисту пристроїв Mac, iPad, iPhone і Apple TV, створене виключно для K-12. Ми революціонізуємо всі аспекти MDM, від робочих процесів професійного рівня до підтримки та адаптації, і все це за доступною для навчання ціною.

 

Незрівнянний набір функцій

 

Визначення нового стандарту

 

Повний набір функцій Apple MDM для macOS, iOS, iPadOS і tvOS.
Mosyle Manager поєднує надзвичайно повний набір функцій для Apple MDM, розроблений для K-12, без шкоди для зручності використання.
Коротше кажучи, Mosyle Manager дозволяє ІТ-адміністраторам у школах робити все, що їм потрібно, легше, ніж будь-кому іншому.

 

Кнопка відтворення вчителя для цифрового класу.
За допомогою Mosyle Manager вчителі налаштовують уподобання для своїх класів, і одним натисканням кнопки всі пристрої в цьому класі будуть налаштовані відповідно до очікувань вчителів, повертаючи дорогоцінні хвилини для навчання.

 

Повна підтримка Google, Microsoft, AD і API.
Скористайтеся своїм шкільним обліковим записом Google або Microsoft, щоб дозволити вчителям і учням входити в облікові дані свого навчального закладу. Не використовуєте Google або Microsoft? Не хвилюйтеся, ми також підтримуємо AD і повний API.

 

Створіть справжній досвід єдиного входу також на своїх пристроях macOS.
Mosyle Auth 2 надає школам контроль над macOS LoginWindow, дозволяючи їм застосовувати додатковий рівень стандартизації, одночасно надаючи вчителям і учням можливість легко використовувати надані школою облікові дані для автентифікації своїх Mac.

 


Спеціальний і повністю інтегрований антивірус macOS.
Mosyle Manager представляє перший і єдиний антивірус macOS, вбудований як частина програмного забезпечення K-12, що дозволяє школам контролювати та захищати пристрої, якими користуються вчителі та учні, від нових зловмисних програм, зберігаючи повну продуктивність.

 

Наскрізне рішення для встановлення програм для всіх ОС Apple.
Mosyle Manager пропонує найсучасніші технології встановлення та виправлення Apple для iOS, iPadOS, macOS і tvOS, поєднуючи потужні й автоматизовані потоки, що використовують програми App Store, із рішеннями «вибери й користуйся» для програм, які не належать до App Store.

 

Зміцнення та відповідність пристрою розроблено для K-12.
Mosyle Manager — це єдине рішення для використання тесту відповідності вимогам безпеки для захисту пристроїв, розробленого спеціально для K-12, гарантуючи, що пристрої Apple завжди правильно налаштовані без обмеження очікуваних випадків використання.

 

Розширтеі потужні інструменти MDM для батьків і сімей.
Школи, які використовують Mosyle Manager, можуть розширити керування шкільними пристроями iPad для батьків і сімей у позашкільний час, надаючи батькам інструменти для правильного використання шкільного пристрою вдома.

 

K-12 є в нашій ДНК і в усьому, що ми робимо

 

Mosyle спочатку було засновано, як перший постачальник системи керування навчанням для iPad. Почувши від перших клієнтів про розчарування, яке відчували їхні застарілі постачальники MDM, в компанії вирішили перенести досвід K-12 на ринок Apple MDM.
Поєднавши ідеальні робочі процеси, загальні для програмного забезпечення K-12, із усім потенціалом протоколу Apple MDM, Mosyle винайшли абсолютно новий підхід до керування пристроями Apple у K-12 і назвали його Mosyle Manager .
Усього через 5 років після випуску, Mosyle Manager тепер використовують понад 17 000 шкіл у всьому світі, щодня керуючи мільйонами пристроїв Apple, які використовуються. Найважливіша місія нашого суспільства: виховувати наших дітей.

Щоб оформити тестовий доступ на Mosyle Manager з нашою технічною підтримкою та базовим навчанням, заповніть, будь ласка, форму нижче.

Універсальна бізнес форма