Потужні можливості для малого та середнього бізнесу

 

Керування мобільними пристроями Apple (MDM)

 

Jamf Now — це найпростіший спосіб керування пристроями Apple для малого та середнього бізнесу.

Налаштуйте, керуйте та захистіть пристрої Apple за лічені хвилини.

 

Налаштування

 

Відкиньте клопоти на задній план.

App Distribution – Купуйте програми через Apple Volume Purchasing, частину Apple Business Manager і розповсюджуйте їх бездротовим способом. Перепризначення програм, які не використовуються, дозволить вашим інвестиціям працювати на вас, і Apple ID не потрібен.

Email Configuration – Автоматично налаштовуйте корпоративні облікові записи електронної пошти на всіх своїх пристроях Apple. Jamf Now підтримує Microsoft Exchange, Google Mail, Yahoo! Пошта та будь-які облікові записи електронної пошти IMAP або POP.

Zero-Touch Deployment – Виведіть розгортання на новий рівень за допомогою автоматизованої реєстрації MDM від Apple, яка є частиною Apple Business Manager. Використання Jamf Now із розгортанням без дотику дозволяє користувачам почати працювати за лічені хвилини з повністю налаштованим пристроєм — навіть не торкаючись до нього!

Blueprints – Максимальна ефективність. Почніть із плану, щоб налаштувати групу пристроїв, розгортаючи певні програми, обмеження та налаштування. Налаштуйте додаткові Blueprints для підтримки інших пристроїв з іншими конфігураціями.

 

Керування

 

Витрачайте свій дорогоцінний час на досягнення успіху, а не на керування пристроями Apple.

Inventory Management – Легко стежте за своїми пристроями. Фільтруйте за деталями пристрою, як от призначення пристрою, інформацію про операційні системи, серійний номер, застосовані налаштування чи розгорнуті програми.

Asset Tag – Пов’яжіть свою фізичну інвентаризацію з цифровими записами. Використовуйте спеціальні поля для позначення відповідних деталей.

OS Updates – Керуйте оновленнями операційної системи для автоматичної реєстрації MDM за допомогою цієї потужної функції. Оновіть один пристрій або надішліть оновлення ОС на всі пристрої.

Single App Mode – Заблокуйте контрольований пристрій iOS, iPadOS або tvOS в одному додатку для певних потреб, наприклад для точки продажу або кіоску.

 

Безпека

 

Безпека MDM допомагає краще спати вночі.

Passcode requirement – Будьте втішні тим, що ваші пристрої зашифровані, а дані захищені.

Disk encryption – Зашифруйте весь диск на Mac за допомогою FileVault, щоб захистити свої дані за допомогою шифрування корпоративного рівня. Зберігайте свої ключі відновлення — ви ніколи не знаєте, коли вони вам знадобляться.

Restrictions – Обмеження для Mac, iPad, iPhone і Apple TV дозволяють керувати налаштуваннями для зареєстрованих пристроїв Apple. Налаштуйте параметри на всіх зареєстрованих пристроях і виберіть із безлічі додаткових обмежень.

Lost Mode – Вимкніть і знайдіть загублений пристрій iPad або iPhone без шкоди для конфіденційності співробітника. У режимі втрати вимкнений пристрій відображає настроюване повідомлення на екрані блокування та показує своє місцезнаходження.

Remote lock or wipe – Переконайтеся, що втрачені або викрадені пристрої не становлять загрозу безпеці. Вимкніть пристрій, доки не буде введено пароль, або дистанційно зітріть всі дані.

Two-step verification – Щоразу, коли ви входите в обліковий запис, вводьте свій пароль і код безпеки зі свого мобільного телефону, щоб використовувати цю додаткову функцію безпеки, яка додає додатковий рівень захисту та душевний спокій.

 

Все, що потрібно для успіху

 

Будівництво

Ландшафт будівельного майданчика змінився, оскільки більше людей на місці підключаються через мобільні пристрої. Однак запровадження  та інвестиції в технології не обходяться без проблем. Компанії потребують методів забезпечення захисту фізичних пристроїв і даних компанії/клієнта на них.

Безпека Apple у будівельній галузі

 

 

Польові служби

Виїзні техніки надають вашим клієнтам спеціальні навички, які вимагають від співробітників вашої компанії відправлятися туди, куди вони потрібні вашим клієнтам. Від електронної пошти співробітників, програмного забезпечення для торгових точок і комунікаційних додатків до планування зустрічей і багато іншого, Jamf Now з легкістю об’єднує все це на будь-якому пристрої.

Рішення для польового обслуговування з Jamf Now

 

Роздрібна торгівля

Зі зростанням конкуренції, насиченістю варіантів роздрібної торгівлі та перевагами покупців щодо покупок в Інтернеті клієнтський досвід став ще більшим пріоритетом. Магазини використовують пристрої Apple, щоб забезпечити своїм клієнтам позитивні враження від покупок і дозволити співробітникам максимізувати власну ефективність протягом дня. Jamf Now має функції, які допоможуть втілити ці плани в життя.

Рішення для рітейлу з Jamf Now

 

Охорона здоров’я

Постачальники шукають шляхи надання більш персоналізованого догляду своїм пацієнтам, покращуючи при цьому комунікацію в своїх командах догляду. Потужність вбудованої системи захисту пристроїв Apple із додатковими перевагами безпеки Jamf Now допоможе вам розгорнути правильні програми та інструменти на потрібному пристрої.

Рішення для охорони здоров’я з Jamf Now

 

Готельний бізнес

Оскільки очікування клієнтів змінюються, багато готелів, казино та закладів гостинності підключають пристрої Apple до кожного гостя. Оптимізація таких операцій, як запити, заїзд/виїзд, взаємодія з гостями та допомога, створює диференційований досвід для гостей. Він також інформує та залучає внутрішні команди за допомогою навчання та щоденних оновлень.

Рішення для готельного бізнесу з Jamf Now

 

 

Є додаткові питання с приводу Jamf Now? Заповніть, будь ласка, форму нижче, та отримайте відповіді:

Універсальна бізнес форма