Випуск Jamf Pro 10.42 забезпечує постійну підтримку сумісності з найновішими операційними системами Apple. Завдяки широкому тестуванню з бета-версіями Apple, Jamf може покращити функції Apple за допомогою унікальних робочих процесів.
Також включено вдосконалення інсталяторів програм, нові функції доступності та оновлений інтерфейс користувача в програмі Jamf Self Service і багато іншого.
 
Читайте про особливості випуску Jamf Pro 10.42.

 

Обмеження встановлення профілю конфігурації

 

Jamf Pro 10.42 додає нове налаштування в корисне навантаження обмежень macOS профілів конфігурації, що дає адміністраторам можливість обмежувати кінцевих користувачів у встановленні програмного забезпечення сторонніх розробників. Після застосування кінцеві користувачі не можуть інтерактивно встановлювати профілі конфігурації або сертифікати, вбудовані в профілі, з джерела, відмінного від MDM.
Це забезпечує додатковий рівень безпеки, запобігаючи встановленню кінцевими користувачами несхваленого програмного забезпечення на пристрої macOS організації. І macOS Ventura, і Jamf Pro 10.42 є обов’язковими умовами для застосування цієї функції.
 

 

Профіль обмеження швидкого реагування безпеки

 

 
Rapid Security Response для macOS Ventura представляє новий механізм для більш частого надсилання виправлень безпеки користувачам, щоб покращити захист кінцевих пристроїв і забезпечити захист пристроїв і даних від уразливостей. Нові конфігураційні ключі дозволяють організації вимикати цей механізм або забороняти користувачам «відкочуватися» та видаляти оновлення Rapid Security Response. Jamf Pro 10.42 представляє підтримку цих ключів у корисному навантаженні Restrictions, надаючи адміністраторам можливість керувати налаштуваннями Rapid Security Response як на комп’ютерах, так і на пристроях.
Ця підтримка означає, що служби безпеки та ІТ-команди можуть бути впевнені, що важливі оновлення системи безпеки швидко потраплять до користувачів і пристроїв, щоб посилити протоколи в організації.

 

Декларативне керування пристроями

 

Jamf Pro 10.42 підтримує декларативне керування пристроями, яке є протоколом, у якому конфігурація пристрою динамічно адаптується до стану пристрою з часом без перевірки на сервері MDM. Apple розширила декларативне керування пристроями на всі платформи з усіма типами реєстрації, що призвело до більш чутливої дії інвентаризації, яка займає кілька хвилин, а не чекає відповіді від процесу опитування MDM, щоб визначити зміни. Цей протокол дає змогу окремому пристрою діяти більш проактивно в межах політик, встановлених його сервером керування. Декларативне керування пристроями — це не протокол копіювання та заміни, а той, який працює в парі з протоколом MDM, і це його перша ітерація. Для Jamf Pro 10.42,
Щоб дізнатися більше про декларативне керування пристроями, перегляньте наш блог на цю тему.
 

 

Підтримка входу та фонового керування елементами

 

 
macOS Ventura представляє нову функцію, яка дозволяє кінцевим користувачам легше самостійно керувати програмами для входу та фоновими програмами. Адміністратори не завжди хочуть, щоб кінцеві користувачі мали можливість вимкнути певні елементи входу або фонові елементи, особливо критично важливі програми, як от Jamf Self Service. Jamf Pro 10.42 і macOS Ventura надають адміністраторам можливість керувати цими елементами, обмежуючи можливість користувачів вимикати програми Jamf.
Переходячи від підтримки Apple і найновіших операційних систем, Jamf Pro 10.42 має ще неймовірно захоплюючі переваги.
 

 

Покращення інсталяторів програм

 

 
У Jamf Pro 10.42 відбулися значні зміни в інтерфейсі та інсталяторі програм.
По-перше, пакети з кількома архітектурами показуватимуть метадані для всіх вихідних файлів з остаточного пакета.
Адміністратори можуть клацати ці хеші та переглядати, що призводить до додаткових метаданих, які демонструються в хеші.
Це надає адміністраторам кращі структури звітів і більш детальну інформацію про програму встановлення.
Серед інших покращень:
• Оновлення інтерфейсу користувача для фільтрів звітів про статус розгортання
• Детальна інформація про Jamf Pro
• Адміністраторам потрібно лише один раз прийняти Загальні положення та умови програми встановлення
 

 

iOS/iPadOS Self Service 11.0.0

 

 
Випуск iOS і iPadOS Self Service 11.0.0 містить нові функції доступності для користувачів і функціональність для навігації програмою.
Функції доступності включають:
• Інтеграція VoiceOver
• Динамічне змінення розміру тексту
• Підтримка темного та світлого режимів, де зовнішній вигляд Self Service змінюється автоматично залежно від уподобань користувача
• Покращена автоматизація за допомогою тестування локалізації Jamf
 
Окрім функцій доступності, удосконалення Self Service включають:
 
• Новий домашній перегляд із відокремленням рекомендованого вмісту та швидкими посиланнями для вивчення категорій вмісту
• Спливаюче меню навігації
• Спрощена навігація для користувачів iPad
• Попередній перегляд демоверсій тощо
 
Демонстраційні попередні перегляди дозволяють адміністраторам побачити, як виглядатиме програма Self Service, перш ніж розгортати її для кінцевих користувачів. Крім того, адміністратори тепер також можуть налаштовувати, куди потраплятимуть кінцеві користувачі після запуску Self Service.
 

 

Підтримка Cisco Identity Services Engine (ISE)

 

 
Jamf Pro 10.42 підтримує версію 3 Cisco ISE, надаючи адміністраторам більшу точність під час отримання інформації про пристрій. Інтеграція з Jamf Pro дозволяє клієнтам визначати відповідність пристрою на основі збереженого розширеного пошуку в Jamf Pro. Тепер адміністратори можуть використовувати значення GUID замість MAC-адреси під час пошуку інформації про відповідність пристроїв. Використання GUID є сприятливим, оскільки усуває небажану поведінку, як от неправильну ідентифікацію пристроїв Apple.
 

 

Оновлення інтерфейсу користувача сторінки налаштувань Jamf Pro

 

 
Сторінка налаштувань Jamf Pro зазнала значного оновлення. Сторінка налаштувань тепер переносить навігацію по вкладці фокуса у верхній частині сторінки з можливістю ввімкнути або вимкнути піктограми. Додаткова інформація надається для кожного елемента налаштувань, надаючи адміністраторам швидкий огляд того, що робить кожен елемент.
 
 
jamfpro-settings-1042-blogcrop
 
 

 

Звітування про пристрої з кількома SIM-картами

 

 
Організації часто надають співробітникам кілька SIM-карт залежно від конкретних потреб, і звітність щодо інформації SIM є життєво важливою для багатьох корпоративних робочих процесів. Jamf Pro 10.42 підтримує властивості кількох SIM-карт для пристроїв (BYOD), тобто адміністратори тепер можуть звітувати про декілька SIM-карт через API.
 
У випуску Jamf Pro 10.42 є більше основних моментів, тому обов’язково перегляньте примітки до випуску, доступ до яких можна отримати за посиланням.

 

Щоб дізнатися більше про декларативне керування пристроями, перегляньте наш блог на цю тему.

 

Оригінал статті на сайті Jamf
 
 
Щоб оформити тестовий доступ на Jamf Pro з нашою технічною підтримкою та базовим навчанням заповніть, будь ласка, форму нижче:
 

Універсальна бізнес форма