Apple TV почали використовувати у готелях ще з самої першої моделі — оригінальної Apple TV першого покоління зразка 2007 року. Давайте подивимося на базі реального сценарію, як готелі можуть використовувати медіацентри Apple TV зараз.

Apple TV

Apple TV

Отже клієнт заїхав у номер і хоче подивитися фільми у 4K або послухати музику, яку вона/він вже придбав на свій Apple ID. Клієнт бере пульт і вводить дані свого облікового запису Apple ID.
Готово!

Тепер гість готелю має доступ до всієї своєї медіатеки iTunes — подкасти, фільми, серіали, музика. Людина щаслива, і не треба возити з собою по всьому світі свою особисту Apple TV (чимало наших клієнтів і досі беруть у подорожі свої Apple TV). Щасливий клієнт робить checkout і виїзжає з готелю.
Стоп! (подумає системний адміністратор). А чи вийшов клієнт з свого облікового запису?

Починаючи з 2019 року в Україні не обов’язково перевіряти, чи вийшов клієнт з свого облікового запису. Завдяки технології Apple Business Manager Apple TV прив’язуються до готельної системи Mobyle Device Management, і навіть якщо гість забув вийти з свого облікового запису Apple ID системний адміністратор може це зробити швидко та віддалено — не треба бігати по номерах. Також у зв’язці ABM+MDM системний адміністратор буде бачити, коли пристрій зникає з мережі. Якщо у готеля ще немає MDM, ми запропонуємо оптимальну систему з доступною ціною, всього $12/рік за один Apple TV. 

Якщо маєте запитання стосовно використання техніки Apple у hospitality, зверніться будь ласка через форму зворотнього зв’язку нижче

 

11 + 8 =

Tags: , , ,