Нещодавно Apple оновила свій інтернет-магазин двома головними новинками: iPad Air з дисплеєм у 10,5 дюймів і давно очікуваним іPad mini п’ятого покоління, що містить підтримку Apple Pencil.

іPad Air — це абсолютно новий пристрій, який виконує роль своєрідного iPad’а середнього рівня, який за потужністю і розцінкою посідає місце між початковою моделлю iPad та моделями iPad Pro високого класу. Як і початкова модель iPad, iPad Air зберігає класичну кнопку «Додому» з Touch ID, також підтримує Олівець Apple Pencil першого покоління, але до цих функцій додані більший дисплей, сучасний процесор, підтримка смарт-клавіатури та ще багато іншого. По суті, це 10,5-дюймовий iPad Pro, відроджений під новою назвою, із сучаснішими внутрішніми деталями й нижчою ціною.

Новий iPad Air зберігає таке ж основне співвідношення сторін, що й 9,7-дюймовий iPad, але зі зменшеними боковими рамками, щоб створити місце для більшого 10,5-дюймового дисплея. Цей дисплей підтримує більшість сучасних технологій Apple, як-от True Tone і широку кольорову гамму P3, але, зокрема, він не включає ProMotion – і це крок назад порівняно з 10,5-дюймовим iPad Pro.

іPad Air може похвалитися потужною мікросхемою A12, яка знаходиться в iPhone XS і XR, і включає в себе основну камеру з діафрагмою ƒ/2.4 8MP та 7-мегапіксельну HD-камеру FaceTime, але жодна з камер не підтримує режим «Портрет».

Як і 10,5-дюймовий iPad Pro, iPad Air має зв’язок Smart Connector від Apple, тому його можна використовувати зі Смарт-клавіатурою, але не з сучаснішою клавіатурою Smart Keyboard Folio, яка знаходиться в  iPad Pro зразка 2018 року. Підтримка Олівця обмежена тільки моделями першого покоління, тож з iPad Air неможливо використовувати новіші Олівці другого покоління.

Найімоврініше, що найбільший козир iPad Air стосовно продажів – це його ціна: початкова від $499 за Wi-Fi-модель з 64 Гб пам’яті, або ви можете отримати модель з 256 Гб за $649; версії з підтримкою сотових зв’язків доступні за ціною в $130. Це не дуже високе цінове підвищення порівняно з уже наявною початковою моделлю iPad за ціною $329, але це все ще значна знижка порівняно з iPad Prо, стартова ціна яких становить $799. Однак потенційним покупцям варто прорахувати остаточну ціну після розрахунку вартості Смарт-клавіатури ($159) й Apple Pencil ($99), якщо вони потребуватимуть цих аксесуарів.

Хоча iPad Air багато в чому є варіацією 10,5-дюймового iPad Pro – правда, без ProMotion, лише з двома динаміками (порівняно з чотирма на iPad Pro, 500 ніт яскравості дисплея в порівнянні з 600 відповідно) – іPad mini п’ятого покоління став великим кроком вперед для продукту, про який, здавалося, давно забули. До цього часу iPad mini не оновлювався з 2015 року, а через зростаючу популярність великих iPhone, багато хто підозрював, що пристрій просто не має достатньо великого ринку, щоб мати перспективу майбутніх оновлень. Проте через чотири роки після випуску iPad mini 4, Apple нарешті випустила його наступника.

Новий iPad mini має напрочуд схожі з iPad Air характеристики. Зовнішній вигляд, може, й не сильно змінитися – все ще є той само 7,9-дюймовий дисплей, стандартний розмір рамки, однакова кнопка «додому» з Touch ID – але Apple зробила значні внутрішні оновлення, які вдихають в девайс нове життя.

іPad mini тепер вперше підтримує Олівець Apple Pencil, що робить його найменшим пристроєм, сумісним з Олівцем. Подібно до iPad Air, іPad mini підтримує тільки Олівці першого покоління, а не другого, але завдяки своїй надзвичайній портативності, новий Міні в поєднанні з Pencil може бути потужним сполученням на кшталт цифрового блокноту.

Також подібно до iPad Air, iPad mini тепер може похвалитися мікросхемою A12, а це величезне оновлення порівняно з мікросхемою A8 на iPad mini 4. Пристрій також містить ту ж основну камеру у 8MP та 7-мегапіксельну HD-камеру FaceTime, що знаходяться в iPad Air, а його дисплей підтримує True Tone і широку кольорову гамму P3.

На диво, незважаючи на великі внутрішні оновлення, які вносить новий iPad mini, він має таку ж розцінку, як і його попередник: Wi-Fi-модель з 64 Гб пам’яті доступна за $399, модель з 256 Гб – за $549, і версії з підтримкою сотових зв’язків за $130. Хоча iPad mini 4 мав 128 Гб пам’яті за $399, меншу кількість пам’яті нового початкової моделі з лихвою компенсовано сучасними апгрейдами пристрою.

Обидва iPad Air і iPad mini доступні в трьох кольорах – сріблястому, космічно-сірому та золотому – і їх можна замовити прямо в інтернет-магазині Apple.

іPad лінії Apple в даний час більш різноманітним і потужним, ніж будь-коли раніше. На низькому кінці, iPad початкового рівня залишається $329, але рухаючись вгору звідти ви можете отримати сучасний iPad mini або iPad Air за $399 і $499, відповідно, перш ніж зробити стрибок до $ 799 і до iPad Pro. Примітно, що кожен iPad у лінійці Apple тепер підтримує Apple Pencil.

Поряд з цими новими пристроями, Apple випустила Smart Cover і Smart Smart Cover для iPad Air, а також Smart Cover для iPad mini. Для клієнтів з 12,9-дюймовим iPad Pro також доступна нова опція кольору для смарт-фоліо: рожевий пісок.

Як правило, запуск нових iPad і iPad міні-моделей заслуговує на стадію Apple на подію, тим більше, що Apple вже підтвердила подію, встановлену на 25 березня. підозрюваний, хост ніяких апаратних версій взагалі, і замість цього зосередитися на майбутніх відео та новинах Apple.

Лінія iPad Apple зараз різноманітніша й потужніша, ніж будь-коли. В недорогому сегменті, початкова модель iPad рівня залишається з ціною $329, але якщо рухаючись вгору, то можна придбати сучасний iPad mini або iPad Air за $399 і $499 відповідно перед тим як перейти на планку від $799 і вище за iPad Pro. Відмітимо, що кожен iPad у лінійці Apple тепер підтримує Apple Pencil.

Разом із цими новими пристроями, Apple випустила Smart Cover і Smart Smart Cover для iPad Air, а також Smart Cover для iPad mini. Для клієнтів з 12,9-дюймовим iPad Pro також доступна нова опція кольору для Smart Folio: колір „Рожевий пісок”.

Як правило, запуск нових моделей iPad і iPad mini отримує свій сегмент часу для презентації на Apple івенті. Але дебют цих пристроїв красномовно свідчить, що івент від 25 березня, як і підозрювали, не мав презентацій будь-якого апаратного забезпечення взагалі і замість цього зосередив увагу на майбутніх відео- та новинних сервісах Apple.

Щоб придбати новий iPad 2019 року зробіть попереднє замовлення в інтернет-магазіні офіційного дилера Apple, компанії iLand.

Також читайте як музикант Андрій Волинко та фотограф Михайло Ляпін використовують свої iPad Pro.

Універсальна бізнес форма